Wij hebben een schommel - Succes XL besteld. Klantenservice is in deze winkel echt top! De levering was voor ons niet zo'n fijne ervaring. Hier kon echter de winkel zelfs NIETS aan doen.
Eerst werd de levering al een dag uitgesteld. Vervolgens was de chauffeur 2 dagen onderweg om telkens 's avonds de melding te krijgen dat de bestelling niet geleverd kon worden. Eindelijk kregen we op de 3e dag een vrachtwagen voor de deur. Deze had echter enkel het "doosje" met schommelhaken, grondankers, vijzen etc. bij. De palen waren er niet bij. We hadden een vlot contact met Niek via mail omdat de bestelling al 2 dagen niet geleverd was. Toen er slecht een deel geleverd werd heb ik even telefonisch contact opgenomen. Het ging mis bij het magazijn in België. Blijkbaar wordt het transport niet via een Nederlandse transporteur gedaan. Deze levert de bestelling namelijk uit aan een Belgische. (Eigenlijk moest in ons geval dus de bestelling eerst voorbij onze woonplaats tot in Brussel om dan eigenlijk terug te komen - want op zich wonen we niet zo ver van de NL-grens)
Hier is een deel van onze bestelling even zoek geraakt. Aangezien de bestelling gebeurd was op vrijdag en we dus na 5 werkdagen nog geen schommel hadden...stelde Niek voor om de palen te komen halen aangezien het voor ons maar 45min rijden was.
Zo hadden we de schommel nog voor het weekend. Want de transporteur kon pas na het weekend de palen leveren. (10 dagen later nadat de bestelling is geplaatst)
*Ik had gevraagd voor levering omdat het gratis werd aangeboden en we dan ons "busje" niet moesten ontmantelen. *
We kregen een tegemoetkoming voor de misgelopen levering en omdat we de palen zelf zijn komen halen. Dus we zijn wel tevreden van de service, de levering kon beter.
Sterke punten
Klantenservice is top!
Goede, stevige materialen
Verbeterpunten of tips
Transport (België)