Reviews

9.3 / 10
392 beoordelingen
Schrijf beoordeling

98% van de klanten beveelt dit bedrijf aan.

392 Reviews

Sjraar van Heugten

10/10

Hans van Roekel en Dennis van Dijk van E-bikez verlenen een bijzonder goede service. Ze denken zorgvuldig mee over de wensen en specifieke behoeftes van de koper, wat in mijn geval inhield dat ik... Hans van Roekel en Dennis van Dijk van E-bikez verlenen een bijzonder goede service. Ze denken zorgvuldig mee over de wensen en specifieke behoeftes van de koper, wat in mijn geval inhield dat ik omwille van gezondheidsredenen de aangeschafte en aan huis bezorgde fiets ook thuis mocht testen.

Beschrijf hier uw ervaring

Ik ben zeer tevreden over hun klantgerichtheid en zeker ook over de fiets.


nvt

10/10

Prima bedrijf,goede service enz.

Beschrijf hier uw ervaring

Uitstekende service,houden zo.


Fam. Meulman

10/10

Duidelijk vakkundig en gedreven om klant optimaal van dienst te zijn.

Beschrijf hier uw ervaring

Wij hebben zeer goede fietsen (VanDijckTriton) voor een nette prijs. Mooi degelijk produkt, snel geleverd en de service aan huis is prima.


Leo Koenders

8/10

Prima

Beschrijf hier uw ervaring

goede service, vriendelijke mensen.


rob schepp

10/10

Wij hebben recent twee van dijck juno fietsen aangeschaft nadat Hans ons uitgebreid en deskundig heeft geadviseerd. De communicatie is top evenals de persoonlijke begeleiding.
De fietsen zijn...
Wij hebben recent twee van dijck juno fietsen aangeschaft nadat Hans ons uitgebreid en deskundig heeft geadviseerd. De communicatie is top evenals de persoonlijke begeleiding.
De fietsen zijn geleverd aan huis door distri net en dat verliep ook heel vlot en bekwaam.
Kortom E-bikez maakt zijn goede reputatie waar.

Beschrijf hier uw ervaring

Top, zie boven


Nicky

10/10

Toppers!

Beschrijf hier uw ervaring

Long overdue deze review, want ik heb al in mei 2024 mijn fiets gekocht bij E-bikez ik was en ben ontzettend blij met met de service van Dennis en Hans én met de fiets. De reden van de aanschaf (en... Long overdue deze review, want ik heb al in mei 2024 mijn fiets gekocht bij E-bikez ik was en ben ontzettend blij met met de service van Dennis en Hans én met de fiets. De reden van de aanschaf (en de trage review ;)) was long covid en de fiets is echt een game changer. Ik kan dankzij m'n ebike veel meer ondernemen dan het vaste rondje door de wijk. Een dure fiets kopen als je de energie niet hebt om winkels af te gaan en proef te rijden kan evenwel een flink obstakel zijn. Dankzij de service aan huis en het enthousiaste meedenken van Hans en Dennis was dat ineens allemaal geen probleem meer!
Ik ben reuze blij met mijn mooie Huyser fiets, echt een mooie fiets. Ik denk dat het minste eraan de fietsbel is, maar dan ben ik echt op alle slakken zout aan het leggen. Hij fietst soepel, heeft een mooie actie radius en zit heerlijk!


Roelof

10/10

Zeer goed, de communicatie is zeer goed en ze komen hun afspraken na.

Beschrijf hier uw ervaring

Zeer goed


Martine

9/10

Klantgericht en expertise

Beschrijf hier uw ervaring

Goede ervaring met e-bikez. Voor mijn elektrische vouwfiets heb ik een proefrit aan huis gehad, wat heel fijn was gezien mijn long covid. Goed advies gekregen voor welke fiets het meest geschikt was... Goede ervaring met e-bikez. Voor mijn elektrische vouwfiets heb ik een proefrit aan huis gehad, wat heel fijn was gezien mijn long covid. Goed advies gekregen voor welke fiets het meest geschikt was en er werd alle tijd genomen om alles goed uit te leggen. Verder hele vriendelijke medewerkers, zowel bij de proefrit als bij vragen via de telefoon. Ik denk veel plezier te gaan hebben met mijn fiets! Goede service bij e-bikez.


Robert

10/10

Deskundige en vriendelijk service

Beschrijf hier uw ervaring

Ik ben via goede mond-op-mond reclame bij E-bikez terechtgekomen om me te laten informeren over mijn eerste elektrische fiets.
Dennis kwam speciaal voor ons naar de winkel en nam echt de tijd...
Ik ben via goede mond-op-mond reclame bij E-bikez terechtgekomen om me te laten informeren over mijn eerste elektrische fiets.
Dennis kwam speciaal voor ons naar de winkel en nam echt de tijd om te informeren wat mijn wensen waren, dacht met me mee qua budget en liet me verschillende fietsen uitproberen voor een proefrit.
Ik moest er uiteraard alsnog een nachtje over slapen en ging voor de vergelijking ook nog even bij een andere, grotere fietswinkel langs, maar de geweldige service was de doorslaggevende factor om bij E-bikez terug te komen.
Fijne winkel, vriendelijke en deskundige service, snel contact, goede prijzen. Echt een aanrader voor iedereen die elektrische fiets wilt aanschaffen.


Bert batenburg

10/10

Kennis van zaken en denken met je mee.

Beschrijf hier uw ervaring

Vandaag mijn fiets hier besteld, wat een service en gedegen advies. Nemen ruim de tijd voor je en kan ruim ook buiten fietsen uitproberen. Ook voor mijn vrouw die wat lichamelijke problemen heeft... Vandaag mijn fiets hier besteld, wat een service en gedegen advies. Nemen ruim de tijd voor je en kan ruim ook buiten fietsen uitproberen. Ook voor mijn vrouw die wat lichamelijke problemen heeft werd advies gegeven op haar fiets en bijgesteld die ze daar niet gekocht had. Eerst deze fiets goed uitproberen en daarna kom ik zeker terug voor mijn vrouw ook een andere fiets.