Reviews

NTI-nl

8.1 / 10
1939 beoordelingen
Schrijf beoordeling

82% van de klanten beveelt dit bedrijf aan.

Examens
7.2/10
Niveau Opleiding
7.8/10
Studie-programma
7.8/10
Docenten
7.6/10
Flexibiliteit
7.8/10
Praktijk workshops
7.6/10
Mentor
7.4/10
Studie-materialen
7.8/10

1939 Reviews

Luuk

1/10

Verschrikkelijk

Verbeterpunten of tips

Reactie op studenten die afhankelijk zijn van verplichte begeleiding


Redouane Amri

10/10

Ivm met mijn ervaring in de beveiliging van voetbalwedstrijden, heb ik besloten om voor de opleiding Beveiliger 2 te kiezen van de NTI.
De opleiding sluit perfect aan de eisen van de...
Ivm met mijn ervaring in de beveiliging van voetbalwedstrijden, heb ik besloten om voor de opleiding Beveiliger 2 te kiezen van de NTI.
De opleiding sluit perfect aan de eisen van de SVPB.
Door de online leeromgeving kun je zelfstandig leren in de tempo die bij je past. De opleiding duurt 12 maanden, maar je kunt het versneld doen in 6 maanden.
Daarnaast kun je bij de NTI voor een heel mooi keuzedeel kiezen, nl. basis cyberveiligheid twv e. 550 geheel inbegrepen in het lesgeld. Kortom deze opleiding is definitief zijn geld waard 10/10


Mirjam Mesu

8/10

Op dit moment heb ik de boeken net ontvangen en ga ik aan de slag met de studie. Ik ben erg tevreden met de duidelijke layout van het 'nti programma online'. Dit spreekt mij gelijk aan. Daarnaast... Op dit moment heb ik de boeken net ontvangen en ga ik aan de slag met de studie. Ik ben erg tevreden met de duidelijke layout van het 'nti programma online'. Dit spreekt mij gelijk aan. Daarnaast vind ik het erg fijn om uit boeken te kunnen gaan leren.


Mario Vroegrijk

10/10

Leuke, motiverende wijze om het Programmeren met Python onder de knie te krijgen. Leuke simpele oefeningen maar met zeer duidelijke uitleg zodat je ook weet wat je aan het doen bent.


Maria Jose Duran

10/10

Ik ben tevreden met de cursus.


Margrid Karsten

10/10

Een hele fijne manier van studeren. Iedereen die het wíl, kán dit!


Fleur

10/10

Erg blij met de manier van studeren op deze manier.


M.v.WO

10/10

Fijne manier van stderen. Helaas wel steeds vaker online lessen waardoor er minder diepgang en interactie is dan wanneer je fysieke lessen volgt. De docenten zijn super en staan voor je klaar als je... Fijne manier van stderen. Helaas wel steeds vaker online lessen waardoor er minder diepgang en interactie is dan wanneer je fysieke lessen volgt. De docenten zijn super en staan voor je klaar als je vragen hebt.


Danijela Ilic

10/10

Flexibel en leerzam cursus